Det nakna livet

Det nakna livet

hos oss

Kattuppfödning Empress S
Kennel DisaBelles

Händelse 50

AHT livPosted by Sara Fri, August 08, 2014 11:15:54

Nu har vi äntligen fått de små efterlängtade valparna efter Ior(Karma) och Bobby!




Dag 397

Sphynx livPosted by Sara Tue, May 20, 2014 20:51:59

Våra tre kullar bara växer och växer smiley



Dag 396

Sphynx livPosted by Sara Tue, May 20, 2014 20:34:41

Ådi och Petter (ur P-kullen) kramas smiley




Dag 395

Sphynx livPosted by Sara Tue, April 29, 2014 23:15:06

Nida (Super snälla Silver Sara)




Dag 394

Sphynx livPosted by Sara Sat, April 26, 2014 08:47:56

Nu är Petter (U-kullen) och Ådi så trendiga med kläder från Dorabellas! http://cattery.dorabella.se/






Dag 393

Sphynx livPosted by Sara Mon, April 21, 2014 13:06:18

R-kullen är här nu, så fina!




Dag 392

Sphynx livPosted by Sara Sun, March 30, 2014 20:26:47

Petter (ur V-kullen) har det härligt mysigtsmiley




Händelse 49

AHT livPosted by Sara Mon, March 10, 2014 14:25:59

Slappa i TV soffan!




Dag 391

Sphynx livPosted by Sara Mon, March 10, 2014 14:16:49

Solkatterna Ådi och Petter (ur V-kullen) smiley




Dag 390

Sphynx livPosted by Sara Fri, January 24, 2014 07:45:59

Stål Henrik (S-kullen) har lyxen att han har två att mysa tillsammans med Electra och Scopy smiley






Händelse 48

AHT livPosted by Sara Tue, January 14, 2014 11:05:44

Underbara Eddie! (Bellridge Jack Sparrow)



Dag 389

Sphynx livPosted by Sara Sat, December 21, 2013 08:53:36

God Jul & Gott Nytt År alla Sphynxare och Britter!




Händelse 47

AHT livPosted by Sara Sat, December 21, 2013 08:51:02

God Jul & Gott Nytt År alla "AHT:are"!



Dag 388

Sphynx livPosted by Sara Sat, December 21, 2013 08:46:12

Sista kvällen innan Stål Henrik flyttade till sitt nya hem!




Dag 387

Sphynx livPosted by Sara Tue, December 17, 2013 23:42:37

Bus och mys bilder från Sverker (Trust me)




Händelse 45

AHT livPosted by Sara Tue, December 17, 2013 23:35:53

Lillmatte har gjort så fint halsband till Glory på dagis!




Dag 386

Sphynx livPosted by Sara Sat, November 23, 2013 13:43:18
Silver Sara med mamma och moster på rad!


Dag 386

AHT livPosted by Sara Wed, November 20, 2013 23:27:25
Nu har To die for hittat sitt hem hos vår allas Milo!


Dag 384

Sphynx livPosted by Sara Sat, November 16, 2013 09:22:45
Nu börjar ungarna flytta ut och tur är väl det när det är mat dags! Även storasyster Poison tar sig en slurksmiley


Dag 383

Sphynx livPosted by Sara Sun, November 03, 2013 22:13:34
To die for


Next »